AKTUALNOŚCI

Nowy rok szkolny i życzenia od Dyrekcji

Początek roku szkolnego to szczególnie ważny dzień, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli, jaki i rodziców.Tak jak w poprzednich latach będzie on obfitował w nowe wyzwania i cele.

Życzymy Wam, drodzy Uczniowie, aby zdobywanie wiedzy i kolejnych umiejętności stało się dla Was fascynującą przygodą, a także wyrazem nieustającej ciekawości świata. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, ciekawości i fascynacji. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji, niech będzie inspiracją do dalszych działań i przyniesie jak najlepsze wyniki. Nauczycielom i Wychowawcom życzymy wytrwałości i mądrości w pracy z uczniami, wiele sukcesów, które przyczynią się do spełnienia zawodowego, a także radości i optymizmu w każdym dniu pracy.
Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości, entuzjazmu i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiąganiem sukcesów przez młodzież „Jedynki”.

Dyrekcja I LO w Bydgoszczy