AKTUALNOŚCI

Spotkanie z młodym ekspertem, absolwentem Naszej Szkoły.

  • 20181116_115231
  • Resized_20181116_115521

Karol Górnowicz. Absolwent „Jedynki” (2008), absolwent Finansów w Szkole Głównej Handlowej. 


W trakcie studiów ukończył międzynarodowy program menedżerski CEMS MIM, spędzając semestr akademicki w Rotterdam School of Management. Karol jest Stypendystą Paderewskiego i odbył letni kurs w Waszyngtonie na George Mason University, odbywając praktyki dla U.S. Small Business Administration. 
Pasja do edukacji, którą Karol posiada zaczęła rozwijać się podczas jego kadencji jako przewodniczącego globalnego zarządu studentów CEMS. W tym czasie Karol nie tylko reprezentował interesy studentów z 29 czołowych uczelni biznesowych z całego świata, ale również zasiadał w radach programowych i ciałach strategicznych Aliansu CEMS wraz z profesorami akademickimi oraz przedstawicielami międzynarodowych korporacji. 
Karol wykorzystuje swoje doświadczenia pisząc rozdział o edukacji, w którym zajmuje się kwestią reform szkolnictwa podstawowego i średniego oraz późniejszym efektywnym transferem na rynek pracy w kontekście edukacji wyższej. W auli szkoły Karol dyskutował z „juniorami” ekonomii, klasy objętych patronatem SGH w Warszawie i UTP w Bydgoszczy.