AKTUALNOŚCI

Finał XVI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych - wyniki

  • Zrzut ekranu 2016-06-01 o 10.22.31

Finał XVI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Marian Rejewskiego odbył się 24 maja w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. W konkursie wzięło udział 98 uczniów.

Finał XVI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Marian Rejewskiego odbył się 24 maja w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. 

W konkursie wzięło udział 98 uczniów, którzy reprezentowali następujące szkoły: II LO w Grudziądzu, I LO w Inowrocławiu, II LO w Inowrocławiu, Zespół Szkół w Mogilnie, I LO w Świeciu, I LO w Toruniu, IV LO w Toruniu, , X LO w Toruniu, Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu, I LO we Włocławku, III LO we Włocławku, Zespół Szkół Katolickich we Włocławku, I LO w Żninie, Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy, VI LO w Bydgoszczy, Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy, I LO w Bydgoszczy.

Finaliści rozwiązywali cztery zadania w ciągu 2,5 godziny. Komisja zawodów przyznała tytuły laureata 21 osobom. Ponadto wyróżniono 2 osoby za najlepiej zredagowane poprawne rozwiązania zadań z finału XVI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Marian Rejewskiego. 

  • Tamara Frączek – uczennica klasy pierwszej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu. 
  • Igor Chełstowski – uczeń klasy drugiej I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. 

Serdecznie gratulujemy laureatom, finalistom i ich nauczycielom.