LICEUM

Olimpijczycy

2018/2019

  • Weronika Rydelek - XLXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Piotr Ciszewski - XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Jan Ignacik - XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Jan Ignacik - XIV Olimpiada Przedsiębiorczości
  • Weronika Skwierczyńska - III Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"
  • Aleksandra Kempa - III Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"
  • Weronika Lenczkiewicz - III Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"
  • Łukasz Maliszewski - XII Olimpiada „Losy Żołnierza i Oręża polskiego”
  • Jakub Kamiński – VII Olimpiada Wiedzy o III RP
  • Michał Marzec - VII Olimpiada Wiedzy o III RP
  • Zuzanna Szymczak - VII Olimpiada Wiedzy o III RP
  • Karolina Rosiak - VI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
  • Karolina Rosiak - V Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
  • Patrycja Przybylska - VI Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.
  • Zuzanna Szymczak - VI Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.
  • Karolina Żarkowska - Olimpiada o "Diamentowy Indeks AGH" (Geografia)
  • Maciej Głuchowski - Olimpiada o "Diamentowy Indeks AGH" (Matematyka)
  • Weronika Szczukiewicz - VI Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

2017/2018         

  • Franciszek Domanowski - XLIV Olimpiada Historyczna
  • Igor Jocz - XLIV Olimpiada Historyczna
  • Bartosz Jaszczyk  - VII Olimpiada Wiedzy o Mediach
  • Jakub Kamiński - VI Olimpiada Wiedzy o III RP
  • Piotr Ciszewski - XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Martyna Chruściel - II Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  • Aleksandra Kempa - II Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  • Paulina Obremska - II Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

2016/2017

  • Kretowicz Wojciech - Finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
  • Światała Stanisław - Laureat Olimpiady Historycznej dla Gimnazjalistów
  • Kiełpinski Marek - Finalista Olimpiady Historycznej dla Gimnazjalistów

2015/2016

  • Piotr Krasiński­ - XXIXOlimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Milena Marcichowska - VI Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Magda Pieniążek - VI Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Marta Kluz - XLIIOlimpiada Historyczna
  • Piotr Krasiński - XLII Olimpiada Geograficzna
  • Damian Pyrc - XLII Olimpiada Geograficzna
  • Julia Koczorowska - XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej

2014/2015

  • Tymoteusz Rommel – XXVIII Olimpiada Wiedzy
    Ekonomicznej
  • Marta Kluz – V Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Kamila Trystuła - finalistka Olimpiady Biologicznej

2013/2014

  • Anna Pypkowska – IV Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Agata Barlik – IV Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Weronika Patzer – IV  Olimpiada Języka Hiszpańskiego

2012/2013

  • Hanna Engel – III Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Zuzanna Korbal – XXXVII Olimpiada Artystyczna
  • Jan Kościałkowski – LIX Olimpiada Chemiczna
  • Marta Marciniak – III Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Jakub Szmelcer – LIX Olimpiada o Polsce i Świecie
    Współczesnym
  • Daria Wojtowicz – XXXVII Olimpiada Artystyczna
  • Michał Zaborowski – II Olimpiada Medialna
  • Hubert Tadych – XV Olimpiada Wiedzy o Prawie

2011/2012

  • Angelika Basińska - II Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Jakub Dziok – XXXVIII Olimpiada Historyczna
  • Agnieszka Gałąska – II Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Sara Kurzawa - II Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Oliwia Lewandowska - XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, IV Olimpiada Wiedzy o Finansach – Banki w akcji
  • Dominika Matczyńska – II Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Damiana Piętek – XXXVIII Olimpiada Geograficzna
  • Przemysław Stocki – XXXVIII Olimpiada Historyczna
  • Monika Sykutera – XLI Olimpiada Biologiczna
  • Anna Szal  –  XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Julia Szczęsna – II Olimpiada Języka Hiszpańskiego
  • Marek  Szczygielski – XXXVIII Olimpiada Historyczna
  • Patryk Gacka – XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka, VIII Europejska
    Olimpiada Społeczno-Prawna
  • Agata Niewczas – X Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
  • Magda Wiśniewska – X Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
  • Jan Kościałkowski – X Olimpiada Lingwistyki Matematycznej