GIMNAZJUM

Konkursy - informacje

Konkursy - informacje

Laureaci Konkursów Kuratoryjnych w Gimnazjum:


2014/2015         

  • Sara Lou-Lou Allouche – Język niemiecki
  • Daniel Brodowski – Geografia, Język niemiecki, Historia,
  • Michał Daniłowski – Historia
  • Malwina Draim – Język francuski
  • Agnieszka Gałgańska – Język angielski
  • Magdalena Gehrke – Biologia, Język angielski
  • Bartosz Głąb – Język angielski
  • Bożena Głowacka – Język angielski
  • Zbigniew Grąbczewski – Język angielski
  • Weronika Karwowska – Geografia, Język angielski
  • Aleksandra Kaźmierska – Geografia, Język angielski
  • Emilia Mykowska – Chemia
  • Weronika Lato – Geografia, Język angielski
  • Alicja Rajewska – Język angielski
  • Weronika Szala - Historia

2013/2014          

  • Alan Zbyszko Chamernik – Chemia
  • Karol Fels – Fizyka
  • Martyna Gulczyńska - Biologia
  • Karol Gryczka – Fizyka
  • Joanna Jakóbczyk – Język angielski
  • Maria Jazdon – Historia
  • Tomasz Juraniec – Język niemiecki, Geografia
  • Ewa Karkowska – Biologia
  • Wojciech Kretowicz – Fizyka, Matematyka
  • Filip Mrotek – Chemia, Fizyka
  • Agnieszka Piszcz – Język angielski
  • Rafał Porzych - Fizyka
  • Paweł Rybacki - Biologia
  • Maciej Szota – Biologia, Chemia
  • Szymon Wojtaszek - Fizyka
  • Michał Wróbel – Chemia, Język niemiecki

2012/2013          

  • Marcin Brzykcy – Fizyka
  • Karolina Grajewska – Język angielski, Geografia, Chemia
  • Weronika Karwowska – Język francuski
  • Jakub Klawe – Fizyka
  • Marta Kluz – Historia
  • Julia Knapp – Język niemiecki
  • Wiktoria Kowalska – Język polski, Fizyka, Matematyka
  • Piotr Krasiński – Geografia
  • Wojciech Kretowicz – Fizyka
  • Julia Kuczur – Biologia
  • Zuzanna Lewandowska – Geografia, Fizyka
  • Andrzej Ławicki – Historia, Geografia
  • Anna Molenda – Biologia
  • Łukasz Pior – Chemia
  • Agnieszka Piszcz – Język angielski
  • Rafał Porzych – Fizyka
  • Monika Ruge – Biologia
  • Ada Sperkowska – Język angielski
  • Maciej Szota – Chemia
  • Mikołaj Tokarski – Geografia, Fizyka, Chemia
  • Paweł Wojcieszko - Geografia

2011/2012          

  • Marta Chrzanowska – Biologia
  • Karolina Deszcz – Biologia, Geografia, Matematyka, Fizyka
  • Aleksandra Golińska – Biologia
  • Karolina Grajewska – Biologia
  • Julia Knapp – Język niemiecki
  • Zuzanna Laudańska – Biologia
  • Maciej Łukaszewicz – Historia
  • Karolina Makarewicz – Biologia
  • Radosław Mul – Matematyka
  • Fabian Orlicki – Biologia
  • Tymoteusz Rommel – Fizyka
  • Martyna Szabłowska – Język angielski
  • Maciej Szukała – Język niemiecki
  • Kamila Trystuła – Biologia
  • Olga Wardacka – Biologia
  • Grzegorz Wydrzyński – Chemia
  • Zuzanna Żuchowska – Biologia
  • Karla Żurowska – Język polski, Chemia
  • Julia Żytkiewicz - Matematyka

2010/2011          

  • Natalia Długosz – Język francuski
  • Małgorzata Dutka – Geografia, Fizyka
  • Przemysław Grabecki – Geografia
  • Marta Gurgul – Język francuski
  • Damian Łukasik – Biologia
  • Aleksandra Słomkowska – Język francuski
  • Maria Zielińska - Fizyka